Foto obrazy

Nezvyklé obrazy pro moderní ložnice

Řada lidí dává v domácnosti přednost modernímu prostředí. To ovlivňuje také výběr bytových dekorací a dalších doplňků. Foto obrazy v tomto ohledu představují schůdné řešení s překvapivými možnostmi. Proč si třeba nenechat vytvořit obraz z vlastní fotografie?

Také vícedílné obrazy mají velký vliv na vytvoření moderní atmosféry. Nejenom že působí velmi esteticky, ale také mohou mnohem efektivněji zaplnit prázdné zdi bez dominantního dojmu. Za klasiku se v takovém případě považují třídílné obrazy.

Vyberte si do ložnice originální obraz

Nejčastěji se obrazy umisťují do ložnic. V obývacím pokoji je přeci jen často již přeplněno, v kuchyních a koupelnách není obraz příliš praktický s ohledem na rizika vlhkosti, tepla a vzniku páry. Ložnice je proto jediným místem, kde můžeme skutečně popustit uzdu fantazii a vytvořit jedinečnou atmosféru pomocí moderních obrazů. Nejenom, že může mít takový obraz vliv na váš spánek, ale navíc působí celkově na vaši náladu.

Nechte si vytvořit originální foto obraz podle vlastních motivů

Foto obrazy představují nekonečné možnosti ve výběru motivů. Žádný požadavek není příliš náročný a i nezvyklá přání mohou být plněna na objednávku. Při výběru foto obrazu máte dvě možnosti. Buď si vyberte některý z již vytvořených motivů, nebo si necháte vytvořit foto obrazy podle vlastní fotografie. Vzniká tak jedinečná možnost pro vznik originálního obrazu či skutečně nezapomenutelného dárku.

Atypické vícedílné obrazy jsou vhodné do prostorných ložnic

Jestliže dáváte přednost spíše klasickým vícedílným obrazům, budete si muset vystačit s nabízenými motivy. Nejběžnější jsou pak třídílné obrazy do ložnice, které se hodí do jakéhokoliv prostoru. Pouze v případě, že je celá zeď ložnice zcela prázdná, nebo máte nadstandardně prostornou ložnici, vybírejte z pěti nebo sedmi dílných obrazů. Další výhodou je pak možnost volby seskládání jednotlivých dílů. Vytvořit útulnou atmosféru ovšem dokáže jakýkoliv obraz.