Ručně malované obrazy

Ručně malované obrazy do ložnice mají vlastní duši

K útulnosti ložnice můžou výrazné přispět ručně malované obrazy. Většina domácností je přeplácaná spoustou dekoračních předmětů, které k sobě neladí. To už samo o sobě působí chaoticky a nijak to nepřispívá dobrému pocitu. V ložnici jsou pak tyto pocity nejdůležitější.

Obrazy na stěnách ložnice také nemohou být čistě náhodným výběrem. Zvláště pak, pokud chcete mít v ložnici několik obrazů najednou. Jestliže nedokážete sladit jednotlivé obrazy v jednom motivu či zaměření, pořiďte si raději několikadílné obrazy do ložnice.

Ručně malovaný obraz je dekoračním zázrakem

Nejlépe v ložnici působí skutečně dominantní obraz, který bude svoji velikostí zaplňovat některou ze stěn místnosti. Pokud si zvolíte ručně malované obrazy do ložnice, můžete tento dojem ještě více umocnit. Nemusí se přitom jednat o známá umělecká díla. Ručně namalovaný obraz působí v ložnici až zázračně.

Ručně malovaný obraz není totiž pouhou dekorací. Je z něj cítit skutečný život. Každý tah a každá zvolená barva obrazu má svůj vlastní význam. Z ručně malovaných obrazů doslova dýchá život a k naladění atmosféry v ložnici jsou takové obrazy jako stvořené. Velmi zajímavě proto působí také abstraktní obrazy ručně malované na plátně. Může se jednat o dominantní obraz větší velikosti nebo o několikadílné obrazy, které opticky rozšíří a oživí místnost.

Ručně malované obrazy jsou jasnou volbou do každé ložnice

Pro svoji unikátnost a originalitu jsou ručně malované obrazy populárním doplňkem vhodným do každé domácnosti. Každý takový obraz je svým způsobem originál a není proto divu, že dokáže oživit každou místnost. Ručně malované obrazy jsou dokonce i velmi oblíbeným doplňkem dětských pokojů, jelikož právě děti dokáží nejlépe ocenit čistotu ruční práce. Jestliže tedy máte pocit, že vaši ložnici něco chybí, pořiďte si ručně malovaný obraz.